DEMIST’20 – informacja techniczna dla uczestników

 
1. Kiedy otrzymam link umożlwiający wzięcie udział w obradach?

Nie później niż: 16.11.2020 o 8:00.

2. Nie mam linku, mimo że minął termin, w którym miał przyjść. Co robić?

Należy sprawdzić folder SPAM. Jeśli link nie trafił do folderu SPAM, proszę napisać na demist@pw.edu.pl prośbę o wygenerowanie nowego linku.

3. Czy konieczne jest specjalne oprogramowanie, aby wziąć udział w konferencji?

Nie, nie potrzeba dodatkowego oprogramowania. Można dołączać do spotkania poprzez jedną ze wspieranych przeglądarek takich jak: Internet Explorer, Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox oraz Safari.

4. Od kiedy będzie można się zalogować?

Logowanie będzie możliwe 17.11.2020 od 8:15. Ze względów technicznych rekomendujemy logowanie z wyprzedzeniem.

5. Czy można opuścić konferencję i wrócić do niej?

Można w każdej chwili opuścić konferencję i wrócić do niej w dowolnym momencie wykorzystując ten sam link.

6. Kiedy można zadawać pytania?

Pytania można zadawać w trakcie trwania panelu dyskusyjnego, który odbywa się na końcu każdego bloku tematycznego oraz po każdej prezentacji w bloku prezentacji naukowych.

Uczestnik, który chce zabrać głos na spotkaniu zgłasza się poprzez kliknięcie na swoim panelu spotkania przycisku rączki („łapki”). Wówczas przy jego nazwisku na prawym panelu kontrolnym pojawi się ikona rączki (jak niżej). Moderator będzie udzielał głosu.

Po zakończeniu wypowiedzi uczestnik powinien ponownie kliknąć na swoim panelu ikonę rączki. Zniknie ona wówczas z belki przy jego nazwisku. Moderator nie ma możliwości wyłączenia ikonki.

7. Czy będą dostępne nagrania z konferencji?

Konferencja będzie nagrywana, jednak informacje dotyczące dostępu do nagań przekażemy po konferencji.

8. Co zrobić w przypadku problemów technicznych?

W pierwszej kolejności proszę sprawdzić swoje połączenie internetowe. Jeżeli działa prawidłowo, a nadal występują problemy, proszę napisać do nas na Messengerze na naszym fanpage’u (http://fb.com/konferencjaDEMIST) lub skontaktować się mailowo na adres demist@pw.edu.pl i opisać problem. Nasz personel techniczny pomoże, o ile problemem nie będzie np. słaba jakość połączenia.